Hledáte ideální dárek, nebo jen rádi děláte radost? Vyzkoušejte naše poukazy!

Výuka snowboardingu dětí

picture

VÝUKA SNOWBOARDINGU DĚTÍ

Je pro Vaše děti snowboard jedinou volbou? Nebo už umí lyžovat a hledají další zábavu na sněhu? U nás je to naučíme!
Učíme děti již od 4 let! V naší půjčovně máme k zapůjčení snowboardové vybavení pro malé i velké.

ZAČÁTEČNÍCI

První pokusy Vašich ratolestí se budou odehrávat v bezpečí dětského lyžařského parku, kde se naučí potřebné základy, aby mohli vyrazit na svah.

Malí snowboarďáci zde ocení pojízdné pásy i talířkový vlek. Později také dětský snowpark. Při snowboardových začátcích se hodně sedí a klečí na svahu, proto je oplocený areál z pohledu srážky lyžařem výrazně bezpečnější, než veřejná sjezdovka.

Během výuky se zaměřujeme na:

POKROČILÍ

Instruktor s Vámi zkonzultuje aktuální lyžařské dovednosti Vašeho dítěte a podle toho zvolí vhodný terén na jedné ze sjezdovek Ski areálu Bílá. Před samotnou výukou na sjezdovce, doporučujeme otestovat dovednosti dětí v našem dětském parku.

Během výuky se zaměřujeme na:

Pokud Vám vyhovuje individuální přístup, zvolte si privátní výuku. Budete mít svého instruktora, který se bude věnovat jen Vašemu dítěti.  Chce-li Vaše dítě výuku trávit se svými kamarády, domluvte si skupinovou výuku. Ta je možná od min. 4 osob.

 

! POZOR BONUS !

 

! REZERVUJTE SI SVOU HODINU VČAS !

+420 725 222 111

Foto_snowboard

Infocentrum Atomic SkiBílá Moravskoslezský kraj Beskydy Card Brumík Alpisport Cyklisté vítáni Salomon Vitasana Resort Valachy Ondrášův poklad