Hledáte ideální dárek, nebo jen rádi děláte radost? Vyzkoušejte naše poukazy!

Výuka dětí a park

picture

Výuka dětí a dětský lyžařský park

Všichni to známe. Učit lyžovat své vlastní děti zkrátka nelze. Pohodový den, strávený na horách, se stává noční můrou. Vztekající se děti a zoufalí rodiče, POZOR! Čas v zimní přírodě si můžete začít opět užívat.

Děti mnohem lépe přijímají rady od profesionálních instruktorů, opravdu poslouchají a již při prvních lyžařských krůčcích se dobře baví. Aby taky ne. V jednom z nejlepších dětských lyžařských parků v České republice se nudit ani nejde. Aniž by děti postřehli, že se něco učí, si během hry na obry a trpaslíky, pizzu a hranolky, letadýlka apod. osvojují základní lyžařské dovednosti.

Dětský lyžařský park ve Ski aeálu Bílá nabízí atraktivní prostředí pro začínající a středně pokročilé lyžaře. Naleznete zde 2 pojízdné pásy, lanový vlek, talířkový vlek a lyžařský kolotoč. Děti ocení zvířatkovou výzdobu, podjezdy pod obry i trpaslíky či šmoulí domečky. Ti pokročilejší si užijí legraci na terénních vlnách a na překážkách v dětském snowparku.
NOVINKA! Pojítzdný pás a kolotoč již i v Dětském lyžařském parku ve Velkých Karlovicích na sjzedovce u hotelu Horal.

Dětský lyžařský park umožňuje začínajícím lyžařům postupně se naučit jezdit na všech typech vleků. Od pojízdného pásu, přes lanový vlek až po talířkový vlek. Zde Vám pomůže trpělivý a na děti a nezkušené lyžaře zvyklý vlekař. Talířkový vlek je možné zpomalit do kroku a postupně zrychlovat. Je to důležitý přechod mezi lanovým vlekem a kotvou na veřejné sjezdovce. Děti se zde naučí nesedat si na unašeč, bez strachu a v bezpečí.

POZOR:
K výuce 50% sleva na půjčení vybavení.
K výuce vstup do dětského lyžařského parku ZDARMA.

Foto_borci

Infocentrum Atomic SkiBílá Moravskoslezský kraj Beskydy Card Brumík Alpisport Cyklisté vítáni Salomon Vitasana Resort Valachy Ondrášův poklad