Hledáte ideální dárek, nebo jen rádi děláte radost? Vyzkoušejte naše poukazy!

Aktuality

picture

SKIALPOVÁ PŮJČOVNA NA BÍLÉ

SKIALPOVÁ PŮJČOVNA NA BÍLÉ

Kalendář14.12.2017 10:53

Na zimní sezónu 2017-18 jsme připravili novou půjčovnu skialpového vybavení Dynafit. Informace a rezervace na tel: 725222115.


Nová skialpová půjčovna na Bílé

Kromě tradičně velmi kvalitních služeb v oblasti výuky lyžování a snowboardingu dětí a dospělých, připravuje lyžařská škola SUN Ski & Board School v Bílé novinku na sezónu 2017/2018 v podobě komplexního servisu pro skialpinisty. A to jak začátečníky, tak i pokročilé milovníky této skvělé venkovní aktivity. Vybrat vhodný materiál Vám pomůže kvalifikovaný personál v naší půjčovna nového skialpového vybavení značky DYNAFIT. Zapůjčit si můžete nejen skialpové lyže s tuleními pásy, obuv a hole, ale i příslušenství, bez kterého se na túře ve volném terénu rozhodně neobejdete ( lavinový vyhledávač, sonda, lopata). Po celou zimní sezónu se v RESORTU BÍLÁ – BESKYDY budeme snažit udržovat minimálně 1 značenou skialpovou trasu.  Vybavení je možnost zapůjčit i na vícedenní túry mimo náš areál. Vydat se můžete např. na některou z pěti oficiálních skialpových tras v Beskydech (okolí  Lysé hory a Javorového vrchu u Třince). Seznam tras a jejich aktuální stav naleznete zde: http://www.trasy-skialp-beskydy.cz/.

Součástí nabídky je i organizace skialpového programu na míru pro skupiny a firmy. 

Skialpové úterky

Pravidelně budeme pořádat také „Skialpové úterky“. Jak z názvu vyplývá, každé úterý večer se můžete zúčastnit společného skialpového výšlapu v RESORTU BÍLÁ - BESKYDY nebo dvouhodinového kurzu - Začínáme se skialpem s následným společným posezením  (cílem kurzu bude seznámení se skialpovu výzbrojí a výstrojí). Na základě poptávky zorganizujeme také pokročilé kurzy a kurz Základy práce s lavinovým setem.

Informace

Půjčovna skialpového vybavení je umístěna na severní strabě, naproti hlavním pokladnám.
Telefon pro informace a rezervace: 725 222 115
Email pro informace a rezervace: pujcovna@sunnoutdoor.cz

Infocentrum Atomic SkiBílá Moravskoslezský kraj Beskydy Card Brumík Alpisport Cyklisté vítáni Salomon Vitasana Resort Valachy Ondrášův poklad