Hledáte ideální dárek, nebo jen rádi děláte radost? Vyzkoušejte naše poukazy!

Aktuality

picture

NOVÉ ODPOČÍVADLO NA FAŘE

NOVÉ ODPOČÍVADLO NA FAŘE

Kalendář27.11.2017 15:45

V říjnu 2017 jsme ukončili projekt Odpočívadlo Na Faře. Projekt se uskutečnil za finanční podpory Moravskoslezského kraje.


Tisková zpráva 31.10.2017

Odpočívadlo Na Faře
projekt spolufinancován z dotačního programu Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji

Za finanční podpory Moravskoslezského kraje jsme v říjnu 2017 ukončnili projekt Odpočívadlo Na Faře. Projekt byl spolufinancován z dotačního programu Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji.

Odpočívadlo Na Faře bude sloužit jako zázemí pro cykloturisty, pěší turisty a jezdce na koních a je umístěno přímo v srdci turistického centra Bílá - u objektu bývalé fary. Jezdci na koních budou mít možnost zde koně napojit, využít místního úvazistě pro koně a cyklisté umýt svá kola, popř. nabýt elektrokola. Odpočívadlo Na Faře budou využívat děti, které Bílou navštíví s rodinou, či školou. Umožní environmentální výuku dětí na ozdravných pobytech a dětí na školních výletech ZŠ a MŠ v nových prostorách zejména za špatného počasí, kdy výuka v exteriéru není možná.

Realizovaný projekt Odpočívadlo Na Faře přispěje k rozvoji turismu přívětivému k životnímu prostředí, jako je pěší turistika, cykloturistika či hipoturistika a také k rozvoji agroturistiky v oblati Bílé.

k

Infocentrum Atomic SkiBílá Moravskoslezský kraj Beskydy Card Brumík Alpisport Cyklisté vítáni Koloběžky Kostka Salomon Vitasana Resort Valachy FM Plný chuti