Hledáte ideální dárek, nebo jen rádi děláte radost? Vyzkoušejte naše poukazy!

Aktuality

picture

NOVÉ ODPOČÍVADLO NA FAŘE

NOVÉ ODPOČÍVADLO NA FAŘE

Kalendář27.11.2017 16:19

V říjnu 2017 jsme ukončili projekt Odpočívadlo Na Faře. Projekt se uskutečnil za finanční podpory Moravskoslezského kraje.


Tisková zpráva 31.10.2017

Odpočívadlo Na Faře
projekt spolufinancován z dotačního programu Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji

Za finanční podpory Moravskoslezského kraje jsme v říjnu 2017 ukončnili projekt Odpočívadlo Na Faře. Projekt byl spolufinancován z dotačního programu Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji.

Odpočívadlo Na Faře bude sloužit jako zázemí pro cykloturisty, pěší turisty a jezdce na koních a je umístěno přímo v srdci turistického centra Bílá - u objektu bývalé fary. Jezdci na koních budou mít možnost zde koně napojit, využít místního úvazistě pro koně a cyklisté umýt svá kola, popř. nabýt elektrokola. Odpočívadlo Na Faře budou využívat děti, které Bílou navštíví s rodinou, či školou. Umožní environmentální výuku dětí na ozdravných pobytech a dětí na školních výletech ZŠ a MŠ v nových prostorách zejména za špatného počasí, kdy výuka v exteriéru není možná.

Realizovaný projekt Odpočívadlo Na Faře přispěje k rozvoji turismu přívětivému k životnímu prostředí, jako je pěší turistika, cykloturistika či hipoturistika a také k rozvoji agroturistiky v oblati Bílé.

Logo

Infocentrum Atomic SkiBílá Moravskoslezský kraj Beskydy Card Brumík Alpisport Cyklisté vítáni Salomon Vitasana Resort Valachy Ondrášův poklad
Dárkové poukazy
Hledáte ideální dárek, nebo jen rádi děláte radost?
Objednat poukazy