Hledáte ideální dárek, nebo jen rádi děláte radost? Vyzkoušejte naše poukazy!

Aktuality

picture

FRÝDEK-MÍSTEK NA KOLE

FRÝDEK-MÍSTEK NA KOLE

Kalendář4.4.2017 11:45

Zveme Vás na akci Frýdek-Místek na kole. Více informací na www.fmnakole.cz


"Zahajte s námi již počtvrté cyklistickou sezónu ve městě! Oblíbená akce Frýdek-Místek na kole je určena všem, kdo má rád cyklistiku a zdravý životní styl. Užijte si tak pestrou přehlídku všeho, co souvisí nejen s cyklistikou, ale také se vším, co má kola a kolečka. Akce především pamatuje na všechny jezdce od těch nejmenších na odrážedlech, přes občasné výletníky až po zapálené sportovce.

Pro účastníky akce budou připraveny 2 trasy, tj. na 4,5 km a 16 km. Trasa s délkou 16 km bude mít charakter společné vyjížďky a povede z Olešné směrem k palkovické sjezdovce a zpět. Na palkovické sjezdovce proběhne soutěž o ceny ve výjezdu do vrchu v jednotlivých kategoriích. Trasa na 4,5 km povede okolo Olešné a bude volně přístupnou vyjížďkou. Na obou trasách (v úseku Olešné) čeká účastníky plnění zajímavých úkolů týkajících se již zmiňované bezpečnosti a dalších úkolů s cyklo tématikou, za které obdrží slosovatelný lístek do soutěže o zajímavé ceny."

Frýdek-Místek na kole

Infocentrum Atomic SkiBílá Moravskoslezský kraj Beskydy Card Brumík Alpisport Cyklisté vítáni Salomon Vitasana Resort Valachy Ondrášův poklad