Hledáte ideální dárek, nebo jen rádi děláte radost? Vyzkoušejte naše poukazy!

Aktuality

picture

FRÝDEK-MÍSTEK NA KOLE

FRÝDEK-MÍSTEK NA KOLE

Kalendář4.4.2017 11:45

Zveme Vás na akci Frýdek-Místek na kole. Více informací na www.fmnakole.cz


"Zahajte s námi již počtvrté cyklistickou sezónu ve městě! Oblíbená akce Frýdek-Místek na kole je určena všem, kdo má rád cyklistiku a zdravý životní styl. Užijte si tak pestrou přehlídku všeho, co souvisí nejen s cyklistikou, ale také se vším, co má kola a kolečka. Akce především pamatuje na všechny jezdce od těch nejmenších na odrážedlech, přes občasné výletníky až po zapálené sportovce.

Pro účastníky akce budou připraveny 2 trasy, tj. na 4,5 km a 16 km. Trasa s délkou 16 km bude mít charakter společné vyjížďky a povede z Olešné směrem k palkovické sjezdovce a zpět. Na palkovické sjezdovce proběhne soutěž o ceny ve výjezdu do vrchu v jednotlivých kategoriích. Trasa na 4,5 km povede okolo Olešné a bude volně přístupnou vyjížďkou. Na obou trasách (v úseku Olešné) čeká účastníky plnění zajímavých úkolů týkajících se již zmiňované bezpečnosti a dalších úkolů s cyklo tématikou, za které obdrží slosovatelný lístek do soutěže o zajímavé ceny."

Frýdek-Místek na kole

Infocentrum Atomic SkiBílá Moravskoslezský kraj Beskydy Card Brumík Alpisport Cyklisté vítáni Salomon Vitasana Resort Valachy Ondrášův poklad
Dárkové poukazy
Hledáte ideální dárek, nebo jen rádi děláte radost?
Objednat poukazy